Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Zaawansowane oprogramowanie służące do zarządzania obrazem Sony MZ-NS100 służy do instalacji w systemie Microsoft ® Windows ® Server. Zależnie od wersji pozwala na zarządzanie: 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi Sony oraz innych znanych marek. Proste, intuicyjne i graficzne menu znacząco ułatwia korzystanie z oprogramowania i sprawia,  że nawet osoby bez zaawansowanej wiedzy informatycznej poradzą sobie z jego obsługą.
Sony G6 to system monitoringu szóstej generacji. Jest wielkim krokiem naprzód w systemach monitoringu działających w oparciu o protokół sieicowy IP. Szósta generacja monitoringu sieciowego Sony gwarantuje najwyższą jakość obrazu Full High Definition oraz ogromną czułość i szeroką analizę w zakresie bezpieczeństwa i nadzoru.
IPELA ENGINE to platforma służąca do analizy i przetwarzania obrazu w rozdzielczości Full High Definition (Full HD). Dzięki połączeniu funkcji: View-DR, High Frame Rate, DEPA Advanced oraz XDNR otrzymany obraz będzie posiadał najwyższą możliwą jakość oraz płynność. W 2012 roku platforma IPELA ENGINE otrzymała tytuł Najlepszego Produktu Telewizji Przemysłowej przyznawanego przez branżowy magazyn Detektor.
Prezentujemy atrakcyjne cenowo kamery IP Sony z serii SNC-CH110B, które na tle produktów w tym przedziale cenowym, wyróżniają się za sprawą podwyższonej funkcjonalności oraz doskonałej jakości generowanych obrazów. W kamerze sieciowej SNC-CH110B zastosowano wiele ciekawych technologii, których obecność realnie podnosi skuteczność pracy sieciowych systemów telewizji dozorowej IP.
Sony Effio (ang. Enhanced Features and Fine Image Processor) to zaawansowane technologicznie procesory sygnałowe DSP, których zadaniem jest zbliżenie kamer analogowych, pod względem funkcjonalności i jakości generowanego obrazu, do kamer sieciowych IP. Najnowszej generacji procesory DSP z rodziny Sony Effio (modele Effio i Effio-E wprowadzono na początku 2010 roku, modele Effio-S i Effio-P zapowiadane na początek roku 2011), w znacznym stopniu poprawiły jakość obrazów generowanych przez kamery analogowe oraz pozwoliły na wprowadzenie wielu opcji z zakresu Inteligentnej Analizy Obrazu, które dotychczas były zarezerwowane jedynie dla kamer cyfrowych (kamery IP).
SNC-DF80P firmy SONY to profesjonalna wandaloodporna kamera IP w solidnej i estetycznej obudowie zgodnej z normą IP66. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne w połączeniu z doskonałą reprodukcją obrazu oraz z możliwością pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych (funkcja dzień/noc z możliwością współpracy z zewnętrznym reflektorem podczerwieni) pozwala kamerze na bezawaryjną i co ważniejsze skuteczną pracę nawet w najbardziej wymagających instalacjach telewizji przemysłowej CCTV IP.
Stałopozycyjna kamera IP SNC-CS50P IPELA Sony to produkt dedykowany do budowy najbardziej zaawansowanych systemów telewizji CCTV IP. Sercem kamery przemysłowej IP z serii SNC-CS50P jest profesjonalny przetwornik Sony 1/3" SuperExwave CCD, który dzięki podwyższonej czułości na oświetlenie pozwala na wyświetlanie krystalicznie czystych obrazów z dużą ilością szczegółów w maksymalnej rozdzielczości 640x480px.
SNC-CS20P Sony IPELA to profesjonalna kamera IP, która doskonale nadaje się do zastosowania w nowoczesnych systemach sieciowego monitoringu wizyjnego. Kamery IP SNC-CS20P Sony zaliczane są do grupy urządzeń wizyjnych, które generują obraz w podwyższonej rozdzielczości i umożliwiają niezwykle płynną transmisję w sieci IP.
SNC-DF70P SONY to wysokiej klasy urządzenia wizyjne IP, które wyposażono w solidną i estetycznie wykonaną kopułkową obudowę. Solidna i estetyczna konstrukcja kamery IP SNC-DF70P pozwala na jej zastosowanie zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach telewizji przemysłowej.
SNC-CM120 IPELA firmy Sony to kamera przemysłowa, która może bezpośrednio i co ważniejsze skutecznie pracować w nowoczesnych systemach monitoringu IP. Podstawową cechą wyróżniającą kamery IPELA Sony  SNC-CM120 na tle produktów firm konkurencyjnych jest wysoka jakość obrazu oraz szereg nowoczesnych technologii, które zaimplementowano z myślą o zapewnieniu efektywnego nadzoru wizyjnego.
Profesjonalna kamera szybkoobrotowa IP z serii SNC-RZ25P marki SONY to wysokiej klasy narzędzie dozorowe, które zostało stworzone z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach telewizji dozorowej. Kamera przemysłowa SNC-RZ25P została wyposażona w wszystko to czego oczekuje się od tej klasy urządzeń CCTV IP.
Firma SONY od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości przetworników na potrzeby systemów monitoringu wizyjnego. Przetworniki obrazu CCD Sony wykorzystywane są w zdecydowanej większości współczesnych kamer przemysłowych.
LC-1/3 z przetwornikiem Sony 420TVL to moduł profesjonalnej kamery przemysłowej firmy LC Security. Kamera płytkowa CCD LC-1/3 z przetwornikiem Sony 420TVL została zaprojektowana na bazie najwyższej klasy podzespołów, gwarantujących wysoką jakość oraz bezawaryjną pracę.
LC-1/4 z przetwornikiem Sony 420TVL to profesjonalna kamera przemysłowa, z grupy kamer płytkowych. Kamera przemysłowa LC-1/4  z przetwornikiem Sony 420TVL firmy LC Security została zbudowana tylko na markowych podzespołach, co gwarantuje efektywną i bezawaryjną pracę, nawet w bardzo trudnych warunkach.
LC-1/3 z przetwornikiem Sony 480TVL to moduł kamery przemysłowej przystosowany do współpracy z obiektywami typu mini. Model LC-1/3  480TVL został zbudowany na bazie nowoczesnych podzespołów marki Sony.
Firma Sony w ostatnim czasie wprowadziła do swojej oferty nowoczesne kamery IP. Kamery IP to specjalistyczne urządzenia umożliwiające bezpośrednią pracę w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej zbudowanych na bazie sieci komputerowych IP.
Kamera płytkowa z serii LC-1/3 z przetwornikiem Sony 520TVL to najwyższej jakości urządzenie dozorowe marki LC Security. LC-1/3  520TVL została zbudowana na bazie nowoczesnego przetwornika obrazu typu CCD 1/3” firmy SONY.
Firma Sony Image Sensing Solutions Division w skrócie SISS najprawdopodobniej już w najbliższym czasie wypuści na rynek najnowsze kamery XCI-NPR. Kamery z serii XCI-NPR to profesjonalne urządzenia wizyjne służące przede wszystkim do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych.
LC-608GV to wysokiej jakości kamera przemysłowa zbudowana na podzespołach marki Sony. Najważniejszym elementem kamery LC-608GV jest przetwornik obrazu CCD 1/3” Sony Super HAD.
Kamera przemysłowa LC-302D/4S to wysokiej klasy narzędzie dozorowe zbudowane na bazie markowego przetwornika SONY. LC-302D/4S została wyposażona w przetwornik obrazu typu CCD o standardowej rozdzielczości 420 linii telewizyjnych.
Kamera dozorowa LC-308D dostarcza super wysokiej jakości obraz o podwyższonej rozdzielczości 540 linii telewizyjnych. Model LC-308D  wykorzystuje sprawdzone metody dozorowe oraz najwyższej jakości podzespoły.
Kamera CCTV LC-688C została zaprojektowana w taki sposób aby nie tylko skutecznie i bezawaryjnie działać w warunkach zewnętrznych ale także aby wytrzymywać przypadkowe lub zamierzone uderzenia oraz akty wandalizmu.

GV

Czym jest GV Wiegand Capture? GV Wiegand Capture to produkt znanej w branży CCTV firmy Geovision. GV Wiegand Capture to specjalistyczny i nowoczesny zewnętrzny konwerter danych pochodzących z systemu kontroli dostępu Wiegand.
Kamery dzień noc LC-471 to najwyższej jakości urządzenia CCTV stworzone w oparciu o najnowocześniejszy przetwornik obrazu CCD Sony Super HAD .
LC-806A kamera przemysłowa stworzona głównie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i najbardziej zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej.
Kamery CCTV to najlepsze narzędzie walki z wandalami i chuliganami. Nic więc dziwnego, że każde nawet najmniejsze miasteczko inwestuje w kamery CCTV.
Kamera przemysłowa Bosch LTC 0255 jest jednym z modelów zaliczanych do serii MiniCam. Bosch LTC 0255 to kolorowa kamera charakteryzująca się wysoką rozdzielczością obrazu (480 TVL). Tak wysoka rozdzielczość obrazu z kamer przemysłowych LTC 0255 w połączeniu z wysoką czułością daje obrazy o świetnej jakość nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Kamery Bosch LTC 0255 wyposażone są w szereg specjalnych funkcji, które sprawiają, że obrazy wychwytywane przez kamery są wyjątkowo dobrej jakości.
Videoservery firmy Geovision pozwalają na zdalny podgląd obrazu z kamer przemysłowych w pełnej rozdzielczości PAL. Videoservery Geovision wyposażone są w dwa kanały audio/wideo oraz moduł sieciowy. Dzięki swojej budowie mogą korzystać z technologii trzeciej generacji oraz UMTS. Urządzenia tego typu przeznaczone są do zdalnego nadzoru centralnego monitoringu systemu telewizji przemysłowej.

Archiwum