Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania obrazem - RealShot Manager Advanced

Strona główna  »  Artykuły  »  Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania obrazem - RealShot Manager Advanced


Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania obrazem - RealShot Manager Advanced Zaawansowane oprogramowanie służące do zarządzania obrazem Sony MZ-NS100 służy do instalacji w systemie Microsoft ® Windows ® Server. Zależnie od wersji pozwala na zarządzanie: 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi Sony oraz innych znanych marek. Proste, intuicyjne i graficzne menu znacząco ułatwia korzystanie z oprogramowania i sprawia,  że nawet osoby bez zaawansowanej wiedzy informatycznej poradzą sobie z jego obsługą. Firma Sony wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów od samego początku rozwija swoje kamery w kierunku przesyłania danych za pomocą protokołu IP. Spowodowane jest to ciągle rosnącym popytem na kamery tego typu wykorzystujące właśnie ten protokół sieciowy do przesyłania informacji. Firma Sony niedawno ogłosiła wypuszczenie na rynek oprogramowania MZ-NS100, które przeznaczone jest do instalowania w systemie operacyjnym Microsoft ® Windows ® Server.

Przedstawione Państwu oprogramowanie służy do zarządzania 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi z poziomu komputera klasy PC. Ilość obsługiwanych przez oprogramowanie zależna jest od wersji zainstalowanego oprogramowania (IMZ-NS101, IMZ-NS104, IMZ-NS109, IMZ-NS116 i IMZ-NS132).

Administrator ma możliwość nadawania różnych uprawnień użytkownikom. Pozwala to na wybranie kamer, które dany użytkownik może obserwować. Oprogramowanie pozwala również na prostą konfigurację systemu CCTV.

IMZ-NS100 współpracuje z kamerami sieciowymi firmy Sony oraz innych wiodących na rynku kamer IP marek. Oprogramowanie samo przeprowadza proces instalacji oraz wstępnej konfiguracji kamery zaraz po jej podłączeniu do systemu. Dopiero później użytkownik ma możliwość dokładniejszej konfiguracji urządzenia wedle uznania (ilość rejestrowanych klatek, rozdzielczość).

Oprogramowanie bazuje na prostym, intuicyjnym interfejsie graficznym, z którego obsługą poradzą sobie osoby nie posiadające dużej wiedzy informatycznej.