SNC-CM120

Strona główna  »  Artykuły  »  SNC-CM120


SNC-CM120
SNC-CM120 IPELA firmy Sony to kamera przemysłowa, która może bezpośrednio i co ważniejsze skutecznie pracować w nowoczesnych systemach monitoringu IP. Podstawową cechą wyróżniającą kamery IPELA Sony SNC-CM120 na tle produktów firm konkurencyjnych jest wysoka jakość obrazu oraz szereg nowoczesnych technologii, które zaimplementowano z myślą o zapewnieniu efektywnego nadzoru wizyjnego.
Kamera megapikselowa IP SNC-CM120 IPELA pracuje na bazie najlepszego na rynku przetwornika obrazu 1/3" CCD ExwavePRO ze skanowaniem progresywnym. Prezentowane urządzenie może wyświetlać szczegółowy i ostry obraz o imponującej rozdzielczości 1.3MPix (1280x960), dzięki czemu rewelacyjne sprawdza się w miejscach, gdzie istotna jest precyzyjna identyfikacja obserwowanych osób i obiektów. Podczas pracy w pełnej rozdzielczości VGA (640x480) transmisja obrazu odbywa się z prędkością 30 klatek na sekundę. Maksymalna rozdzielczość pozioma to aż 600 linii telewizyjnych. Urządzenie oferuje podwójne strumieniowanie w standardzie MJPEG i MPEG-4. Wbudowana funkcja dzień/noc oraz podwyższona czułość matrycy przetwarzającej na światło gwarantuje stabilną i efektywną pracę w wymiarze całodobowym. Na pokładzie kamery IP SNC-CM120 znajdziemy technologię Sony DEPA, która m.in. pozwala na: inteligentną analizę obrazu, zaawansowaną detekcję ruchu, wykrywanie obiektów oraz stabilizację obrazu.

Pozostałe cechy użytkowe megapikselowej kamery IP SNC-CM120 IPELA firmy Sony:

  • Obsługa standardu PoE (zasilanie bezpośrednio z sieci Ethernet)
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału audio w kompresji G.711 i G.726
  • Profesjonalny zmienno-ogniskowy obiektyw 2,8-6mm o wysokiej przepuszczalności światła (F1.3 – wide, F1.9 – tele) i dużym zakresie poziomego kąta widzenia (od 100,7 do 47 stopni)
  • ZOOM optyczny na poziomie x2.1
  • Wejście i wyjście audio typu mini-jack
  • Możliwość współpracy z instalacją alarmową (wejście i 2 wyjścia alarmowe)
  • Dodatkowe wyjście analogowe typu BNC